gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Karsanti Fan
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 8:03 pm tarafından kirac78

» şahan videoları kodu
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:44 pm tarafından Co Admin

» Bu başlıga ait en son msj bana ait olcak diyosan buyur
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:43 pm tarafından Co Admin

» 351 adet türkçe klip kodu
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:05 pm tarafından Admin

» Merhaba İlk üyelerden olmak güzel ve heyecanlı
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:26 pm tarafından SomeWhereIBelong

» adını yaz .
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:24 pm tarafından SomeWhereIBelong

» Kırmızı Başlıklı Kızın Kurtun Ağzından Dinleyin!!
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:41 am tarafından Admin

» Msn için yardımcı bir program. (MSN plus)
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:28 am tarafından Admin

» son harften eşya türetme
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 4:17 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Şub. 28, 2023 10:30 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye)

ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) Empty ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye)

Mesaj tarafından uecflow Salı Ağus. 12, 2008 3:24 am

Aldatıyorsam Sebebi Var
Alışveristen sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genc ve guzel bir kadınla yakalayinca dehşete düşer. Ortalığı dagıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
"..Şöyle aciklayabilirim..." der..
"Eve donerken bu zavalli kizi gordum. Cok yorulmustu. Onu arabama aldım.
Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttugun rostoyu pisirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası gecti diye artik giymedigin ayakkabılarından bir cift verdim ona. Üşümüştü, o yüzden sana dogum gününde aldıgım fakat rengini begenmedigin icin hic giymedigin suveteri ona verdim. Kizin pantolonu parca parca olmustu, artık senin kalçalarının sıgğmadıgı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak uzereyken bana "Karınızın artık kullanmadıgı baska birsey var mi bu evde?" diye sordu.. ve işte buradayız..'
Laughing
uecflow
uecflow
administrator
administrator

rep :
ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100ALDATIYORSAM SEBEBİ VAR(komik bir hikaye) Right_bar_bleue

- Similar topics