gençlerin buluşma noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Karsanti Fan
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 8:03 pm tarafından kirac78

» şahan videoları kodu
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:44 pm tarafından Co Admin

» Bu başlıga ait en son msj bana ait olcak diyosan buyur
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:43 pm tarafından Co Admin

» 351 adet türkçe klip kodu
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:05 pm tarafından Admin

» Merhaba İlk üyelerden olmak güzel ve heyecanlı
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:26 pm tarafından SomeWhereIBelong

» adını yaz .
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:24 pm tarafından SomeWhereIBelong

» Kırmızı Başlıklı Kızın Kurtun Ağzından Dinleyin!!
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:41 am tarafından Admin

» Msn için yardımcı bir program. (MSN plus)
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 6:28 am tarafından Admin

» son harften eşya türetme
Gönülden gönüle Pencere Vardır EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 4:17 am tarafından Admin

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 36 kişi Salı Şub. 28, 2023 10:30 am tarihinde online oldu.
RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Gönülden gönüle Pencere Vardır

Gönülden gönüle Pencere Vardır Empty Gönülden gönüle Pencere Vardır

Mesaj tarafından Co Admin Çarş. Ağus. 13, 2008 12:16 am

Gerçekten de, gönülden gönüle pencere vardir. Iki insan birbirine gönülden baglaninca, artik onlar, birbirinden ayri degillerdir. Bedenleri birbirinden uzak düsse de gönülleri beraberdir.

Iki kandilin kaplari birbirinden ayridir. Bitişişik degillerdir.

Fakat nurlari birbirine karismistir, birlesmistir.

Su gönülde, sevgi simsegi parlayinca, bilmis ol ki, o gönülde sevgi vardir.

Iki el olmadikça, bir elle el çirpilmaz, bir elden ses çikmaz.
Susuz bir kimse Ey tatli su, nerdesin diye inler, feryâd eder. Su da Ey susamis olan, ey su isteyen kisi, neredesin diye inler, aglar durur.

Içimize düsen bu susuzluk, suyun bizi istemesinden, bizi kendisine çekmesindendir. Çünkü Allah bizi onun için, onu da bizim için yaratmistir.

Allahin hikmeti, kaza ve kaderiyle bizi birbirimize âsik kilmistir. Biz suyu sevmekteyiz, su da bizi sevmektedir.

Kâinatta mevcut bütün varliklarin -cansiz sandiklarimiz, bitkiler, hayvanlar ve insanlar- birbirini sevmesini su kutsî hadisle açiklamislardir .

Ben gizli bir hazine idim, bilinmek istedim. Böylece beni bilsinler ve sevsinler diye varliklari yarattim. Her seyde nun tecellisi bulundugundan bütün sevgililer Ona aittir.

Cihanin bütün zerreleri, o ezelî hüküm dolayisiyla çift çifttir. Her çift de birbirine âsiktir.
Co Admin
Co Admin
co-admin
co-admin

İş/Hobiler : Muhasebe
rep :
Gönülden gönüle Pencere Vardır Left_bar_bleue998 / 100998 / 100Gönülden gönüle Pencere Vardır Right_bar_bleue

http://liligum.tr.gg

- Similar topics